BENZERSİZ ULAŞIM DENEYİMİ

Destino Limousine, lüks araç kiralama konusunda deneyimli ve genç kadrosu ile çağı yakalayan, teknolojiyi takip eden ve kendini yenileyen, sürekli eğitime inanan bir firma olarak sektörde yerini alıyor. Protokol, güvenlik ve rehberlik hizmetleri konularında sürekli kendini yenileyen, en az 3 yabancı dil bilen Destino Limousine sürücüleri ve müşteri temsilcileri başta olmak üzere tüm genç kadrosu ile Destino Limousine servislerine ayrı bir değer katıyor.

Destino Limousine Servis, güvenlik ve konforunuzu gözetmek için özel olarak seçilmiş sürücüleri, prestinizi arttıran lüks araçları ve tüm servisleri ile yüksek standartlarınızı korumaya devam ederken, bu konuda tüm yeniliklerin de farkında olmanızı sağlayacak gerçek lüks araç kiralama şirketidir. Destino Limousine, Türkiye’ nin en genç servisi olarak, en geniş lüks araç filosuna ve her türlü gereksinime yanıt verebilecek servis altyapısına sahip, modern ve dinamik bir firma olarak; konfor, zamanı iyi yönetebilme ve lüks isteklerinde ödün vermeyen kişi-kuruma uygun yenilikçi çözümler sunar.

Sürücülü lüks araç kiralamadan, özel günler için limousine kiralamaya, özel yat ve tekne kiralamadan, helikopter ve özel jet kiralama hizmetine, her türlü lüks servis ve konforu sizin için sağlar. Talep doğrultusunda; Otel rezervasyonlarından, seçkin restaurant ve bar rezervasyonlarına, havaalanı ve otel transferlerinden, tarihi ve turistik gei rehberliğine kadar, ihtiyaca cevap verecek tüm hizmetleri de sağlar. Araç içi servislerinde ihtiyaç duyabileceğiniz küçük ama önemli olan her detayda kaliteyi hissedersiniz… Hayatınızın her anında konfor istediğinizde, yanınızdayız…